Online Diyet

  • Sizin için doğru beslenme planına ulaşabilmek bazen zor olabiliyor. Belki farklı şehirlerde hatta ülkelerde yaşıyoruz, bazense günlük işlerimiz çok geç saatlerde bitiyor ve sonrasında görüşme yapabilmek için gereken zamanı ve enerjiyi kendinizde bulamıyoruz ama merak etmeyin online diyet sistemimiz tam da size göre!

  • Şehir dışından, yurtdışından birçok danışanım online diyet hizmeti alıyor, birçok etkili ve kalıcı sonuçlar elde ediyoruz. Bunun sebebi online görüşmelerin aslında birebir görüşmelerden farkı olmaması. Var olan dijital bir tartı ve mezura ölçümü bizler için yeterli birer ölçüt. Sonrasında ister facetime, skype yardımıyla yüz yüze veya isteğe bağlı telefon görüşmesi şeklinde her hafta görüşme sağlıyoruz. Karşılıklı yeni değişiklikleri öğrendikten sonra, tamamen size özel bir beslenme planı oluşturuyor ve gün içinde motivasyonun düşmemesi için sürekli whatsapp üzerinden görüşme sağlıyoruz. Diyetten sıkılmamanız, motivasyonunuzun düşmemesi ve kaybettiğimiz kiloların kalıcı olması en önemli etken!

  • Siz de bunu sağlamak istiyorsanız ücretsiz ön görüşmeler için bana 0312 220 19 05 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz..

online diyet